تولید کننده مدولاتور دیجیتال

تجهیزات کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت

انواع کابل، کانکتور، فیدر

  تجهیزات آنتن مرکزی و تلویزیون کابلی

  دستگاه های اندازه گیری مخابراتی و برودکست (صدا و تصویر)

دوربین و تجهیزات امنیتی و دستگاه های DVR-NVR-HVR

انواع فن و هواکش سه فاز، تک فاز، DC، AC

واردات انواع قطعات الکترونیک و مخابرات

    انواع منبع تغذیه سوئیچینگ، اینورتر، کانورتر

مونتاژ الکترونیک

  تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه و فیبر نوری

012345678910
بخشی از خدمات ما
اطلاعات تماس
خطوط مستقیم:

 

026-32217023

026-32217024

تلفکس: 026-32206395
مویایل و تلگرام: 09124605290
ایمیل:

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس:  کرج، میدان شاه عباسی، جنب بانک سامان، برج سامان، طبقه دوم، واحد 23

خدمات مخابرات

  •   فروش انواع تجهیزات پسیو و اکتیو  شبکه

 (انواع پچ پنل،پچ کابل،پچ کورد،کابل و سوکت های شبکه،آداپتور،پیکتل عایق دار، ابزارکار)
    (RG 45 CAT7,RG 45 UTP , LC/SC , FC/SC , LC/FC , LC/LC , CAT6 , CAT5 ,SPLITER 1*16,1*32,)

 

  •  فروش انواع تجهیزات پسیو و اکتیو  فیبر نوری

        (مفصل فیبر نوری 96کر ،الکترود FSM – 60S   fujikura   )  

  •  واردات انواع قطعات و تجهیزات مخابراتی و RF , و ترانزیستور های RF  
  • فروش انواع کامپیوتر ،  لپ تاپ ، نوت بوک ، تبلت
  • فروش انواع منابع تغذیه AC/DC ,  DC/DC  , DC/AC   
  • فرش انواع فن هواکش     سه فاز و تک فاز   AC / DC  
  • فروش انواع کابل و کانکتور های مخابراتی

(DDG,DDT,SMZ, ,UT85,UT141,G62,G62/1–F, SMB,SMA,BNC,Ntype,LCF1/2",7/8,7/16,TNC, video, audio)                  

  • انواع دستگاه های اندازه گیری  مخابراتی

( اهم متر ، ارت تستر، تستر فاز ، وات متر ، پاور سنسور)    

  • فروش انواع مودم و سوییچ های اینترنتی                                 (TELLABS   –   Dlink   –  Cisco SFP,XFP  )   
  • تجهیزات مایکروویو  باسیم و بی سیم
  • فروش گوشهای IP  
  • فروش ملزومات upgradeرادیو های مایکروویو ITI مدل   (( DMR   2300 NEC  ))